E-Liquidy LIQUA

Cartridge opakovaně zvedají výdaj jakékoliv elektronické cigarety. Proč je místo neustálého spotřebovávání jednoduše nedoplnit? Proto byla stvořena LIQUA.

E-liquidy LIQUA přichází v různých příchutích a silách nikotinu a můžou být používány s kteroukoliv elektronickou cigaretou, která podporuje výměnné cartridge. Základ e-liquidů LIQUA je propylen glykol a zeleninový glycerin. Vybrat si můžete z 10ml a 30ml balení.

Správné přísady

Při výrobě jsou používány přísady té nejvyšší kvality překonávající USP standardy (U.S. Pharmacopeial Convention).

Správné balení

Lahev je vyrobena z vysoce silného pro potraviny vhodného plastu, který nepraskne ani neprosákne.

Správná přichuť pro Vaše smysly

Kompletní řada příchutí LIQUA je vytvořená italskými profesionály tak, aby měla přesně tu příchuť, kterou mít má. To znamená, že příchuť LIQUA Tobacco je přesně taková jako čerstvý list tabáku. Příchuť LIQUA Apple je šťavnatá jako opravdové zelené jablko a příchuť LIQUA Coffee chutná jako Váš ranní šálek kávy.

Správné plnění

S unikátním tenkým kapátkem to zabere jen pár sekund pro doplnění vaší cartridge

Správný e-liquid k dýmání

LIQUA přísady (propylen glykol, zeleninový glycerin, příchutě a nikotin) splňují ty nejřpísnějšíí výrobní kriteria stanovená United States Pharmacopeia. Všechny liquidy splňují normy SGS. Nejčistší nikotin neobsahuje žádné tabákové přísady a je chráněn od jakékoliv oxidace během výroby.


Správné balení pro Vaší bezpečnost

LIQUA plastická lahev je vyrobena z transparentního PET materiálu, vhodném pro potraviny, který udržuje e-liquid svěží a stálý. Odolnost materiálu zabrání protečení e-liquidu LIQUA a dětská pojistka na uzávěru zabrání nežádoucímu otevření.


Správné plnění pro Vaše potřeby

Doplňte Vaše e-cigarety v pouhých pár sekundách. Speciálně navržené silikonové kapátko a měkká struktura lahve skvěle naplní všechny tankové systémy dostupných elektronických cigaret stejně jako samostatné cartridge (eGo, 510,..). Používejte e-liquidy LIQUA k doplnění Vaší elektronické cigarety a užijte si čisté kouření.